Dostosowanie do limitów godzin roboczych – cztery lata cd

Na przykład w kampusie Cornell nowojorsko-prezbiteriańskiego szpitala liczba przyjęć wzrosła o około połowę w ciągu ostatnich kilku lat, co doprowadziło do rozpoczęcia takich usług. Podobnie Brigham i Szpital Kobiecy utworzyły liczne nienaukowe usługi z zakresu medycyny ogólnej i podspecjalności, w których pracują szpitalnicy, specjaliści i asystenci lekarzy, którzy na ogół zarządzają opieką pacjentów przyjmowanych do rutynowych procedur lub diagnoz opartych na protokołach. Ponieważ liderzy programów nadal walczą z aktualnymi regulacjami ACGME, na horyzoncie mogą pojawić się jeszcze ostrzejsze ograniczenia i konsekwencje braku zgodności. Komitet Staży i Mieszkańców, duża ogólnokrajowa ekipa house-staff, twierdzi, że 30-godzinny limit zmian jest wciąż zbyt długi i wezwał do nadzoru rządowego, powołując się na nierzetelność własnych raportów przez programy.
W Kongresie przedstawiciel John Conyers (D-MI) planuje przywrócić projekt ustawy, która proponuje bardziej rygorystyczne wersje obecnych zasad dotyczących godzin pracy. Stanowi prawodawcy z New Jersey i Pensylwanii wprowadzili ustawy ograniczające godziny pracy; W tym roku w Massachusetts ponownie wprowadzono projekt ustawy, w którym wezwano do przeprowadzenia badania liczby godzin służby, z planami wdrożenia rozporządzeń opartych na wynikach.
Niezależnie od tego, czy któraś z obecnych strategii godzin pracy, czy innych, które wciąż nie są udane, okaże się sukcesem, to dopiero okaże się. Społeczność medyczna musi zrównoważyć swoje wysiłki z koniecznością zachowania najwyższych standardów opieki nad pacjentem, edukacji mieszkańców i profesjonalizmu. W ten sposób każdy szpital może wytyczyć inny kurs. Tam, gdzie te ścieżki ostatecznie prowadzą – i czy konieczne są podstawowe korekty w obszarach innych niż przepracowane godziny, aby to zrekompensować – mogą nie być oczywiste przez wiele kolejnych lat.
Author Affiliations
Dr Yoon jest medycznym onkologiem w Johns Hopkins School of Medicine w Baltimore.

Powołując się na artykuły (17)
Zamknij Cytowanie artykułów
[podobne: skuteczny lek na odchudzanie, tarczyca u mężczyzn objawy, lacibios femina żel ]