Dostosowanie do limitów godzin roboczych – cztery lata ad

Zatrudniono również asystenta administracyjnego i, w pewnym momencie, dwóch praktykujących pielęgniarki, którzy pomagali w pracach domowych. Według badania UCSF z 2003 r. Zmiany te (i inne) poprawiły jakość życia większości mieszkańców, chociaż większość nie zgłosiła więcej czasu na kluczowe zajęcia edukacyjne, takie jak konferencja czy nauczanie. Johns Hopkins zdecydował się uciąć przedłużoną zmianę na obu końcach. Na dyżurze stażyści przybywają w południe na konferencję dydaktyczną (brak porannych rund) i zostają na noc, podpisując się następnego popołudnia o 3 lub 4. Szpital ustanowił także skuteczny krótki telefon , podczas którego urzędnicy domowi przyjmują mniejszy ładunek pacjentów pomiędzy ich wezwaniem (lub długim połączeniem ) dni. Brigham i Szpital Kobiecy w Bostonie zmodyfikowały swój długi telefon, tak aby członkowie większości zespołów pracowniczych mieli odejść do północy. Ponadto, w przypadku pracowników biurowych, którzy zgłaszają zmęczenie lub ukończyli szczególnie długie zmiany, szpital rozpoczął dostarczanie bonów taksówkowych w obie strony – z powodu co najmniej jednego ogólnokrajowego badania wykazującego, że personel domu jest narażony na zwiększone ryzyko wypadków drogowych po długich zmianach oraz ze względu na wzrost liczby osób dojeżdżających do pracy z powodu skróconych zmian.
Szpital Grady Memorial z Emory University wprowadził ulepszenie do nocnego pływaka , planowaną zmianę przejął oficer domu, który przyjmuje wiele obowiązków zwykle wykonywanych przez stażystów. Zespół nocnych pływaków Grady ego obejmuje lekarza prowadzącego na miejscu, który wychodzi ze szpitala około czwartej nad ranem i pozostaje dostępny przez pager.
W Nowym Jorku, gdzie narzucone przez państwo restrykcje służbowe obowiązują od 1989 roku, kampus Columbia New York-Presbyterian Hospital ruszył w kierunku przeciwnym do innych programów. Przez lata stażyści wracali do domu wieczorem, ale teraz zostają na noc. Ta zmiana miała na celu zwiększenie prawdopodobieństwa, że pacjenci, którzy są przyjmowani i otoczeni opieką przez stażystów, są głównymi dopuszczającymi – to znaczy, że nie są przećwiczeni lub zatrzymani przez rezydenta nocnego. (W czerwcu 2006 r. Pojawiły się obawy przed zmniejszonymi wstępnymi wpadkami, które Stowarzyszenie Dyrektorów Programowych w Medycynie Wewnętrznej ujawniło jako niezamierzony skutek reguły dotyczącej 10-godzinnej przerwy, skłaniając do skrócenia przerwy do 8 godzin w przypadku programów chorób wewnętrznych, które mogą spełniać określone wymagania.)
Denver Health, publiczny szpital powiązany z University of Colorado, zajmował się kwestiami przyjęć, pożyczając koncepcje z inżynierii systemów przemysłowych, które sprzyjają ciągłemu przepływowi pracy. Program wprowadził radykalne zmiany w dystrybucji pracy po stwierdzeniu, że obciążenie pracą uległo znacznym wahaniom, aż dwie trzecie przyjęć miało miejsce między godziną 13.00 a 1.00, kiedy było mniej pensjonariuszy. Początkowo pięć grup medycznych na zmianę przyjmowało co piątą noc. System ten został zastąpiony harmonogramem trzech przesuniętych zmian, obejmujących sześć zespołów, które przyznają się przez większość dni.
Decyzje o zmianie modeli przyjmowania nie zawsze były kierowane wyłącznie wymaganiami ACGME, chociaż zmiany mogły pomóc w zarządzaniu godzinami dyżurnymi. Czynniki, takie jak większa liczba pacjentów, ekonomia i potrzeba poprawy edukacji mieszkańców, również spowodowały, że niektóre programy tworzą niezależne usługi opieki neonatologicznej, w których szpitalnicy, asystenci lekarzy i pielęgniarki pomagają zmniejszyć obciążenie personelu domowego.
[przypisy: skuteczny lek na odchudzanie, emanera cena, niedoczynność tarczycy objawy psychiczne ]